Pasākumu plāns 2023./2024.m.g.

Septembris

1. septembris –  Zinību diena.

4. septembris – Klases saliedēšanas un liedaga sakopšanas pārgājiens “Par tīru Baltijas jūru”.

12. septembris – 6. un 5.klasei “LVM meža ekspedīcija” Popē.

13. septembris – Starptautiskās Eko skolu programmas apbalvošanas ceremonija Rīgā.

13. septembris – Dzejas dienas 1. – 6. klasei.

27. septembris – Ziedu un dārzeņu kompozīciju izstāde “Rudens veltes”.

28. septembris – Miķeļdienas tirgus.

29. septembris – Skolotāju diena.

Oktobris

6.oktobris – Ekskursija uz Siguldu 5. -9. klasei. Projekta “Skolas soma” ietvaros.

16. oktobris – Karjeras nedēļa. “Drošība pie ūdens” 2. – 9.klasei ( M. Veiss).

17. oktobris –  Radošās darbnīcas.

18. oktobris – Latvijas skolas somas pasākums 2. – 9.klasei.” Glezniecība tradicionāli un         netradicionāli”.

Novembris

8.novembris – olimpiāde angļu valodā 8.kl.

8.novembris – konkurss novadā “Pagasts. Pilsēta. Valsts” 6.kl.

9. novembris – projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai’’ ietvaros SIA Binoklis”  interaktīvā virtuālās realitātes zinātniskā teātra izrāde  “Īsumā par VISUMU’’ 2. – 9.kl.

10.novembris – Ekoskolas pārstāvētie skolēni piedalās intervijā “Kurzemes radio” par Ekoskolas programmu.

18. novembris – Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas pasākums kultūras namā.

Decembris

4. decembris – Pirmās Adventes sveces iedegšana.

11. decembris – Otrās Adventes sveces iedegšana.

21. decembris – Ziemassvētku uzvedums un balle.

Janvāris

9.janvāris – tikšanās ar rakstnieci E. Gulbi.

19. janvāris – Barikāžu dienu atceres pasākums skolā.

Februāris

7. februāris – Programmas ” Latvijas skolas soma ” ietvaros 2.- 4.kl. muzikālā  izrāde Liepājas teātrī – “Patakoļako un teātra visums.”

12. februāris – Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros  5. – 9. kl. koncertsaruna  “Sajūtu rūpnīca”.

29. februāris –  Atvērto durvju diena.