Mana Latvija

              Sagaidot Latvijas 105. dzimšanas dienu, Ēdoles pamatskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja demonstrēt savas zināšanas par Latviju erudīcijas spēlē “Zini vai mini.’’ Trīs kārtās bija iespēja iegūt 15 punktus.

            Starp kārtu jautājumiem savu attapību pierādīja ikviens, cik labi pazīst latviešu tautas dziesmas, tautas dejas un rotaļas. Ragana bija nobūrusi nozīmīgus faktus par Latviju. Atšifrējot burtu kodu, skolēni uzzināja 14 svarīgus faktus par Latviju.

           Ar aizrautību sākumskolas skolēni zīmēja, krāsoja Latvijas karti. Uzrakstīja savu novēlējumu mūsu zemītei dzimšanas dienā.

         

         Pēc divu stundu aizrautīgas uzdevumu veikšanas tika saskaitīti iegūtie punkti. Veicās visiem skolēniem. Šoreiz paši labākie ir: Sofija Putniņa (3.kl.), Ēvalds Vanags (3.kl.), Inga Pabērza (4.kl.), Kristaps Kevins Špehts (4.kl.), Elizabete Futraka (3.kl.), Renārs Birbals (2.kl.).

          Ir svarīgi būt zinošam par savu Tēvzemi, lai to iemīlētu un savu mīlestību nākotnē nodotu nākošām paaudzēm.

                                                Pasākuma vadītāja skolotāja L. Mateviča.