6. klases pārgājiena apraksts” Mācies no dabas “

No skolas devāmies uz Vankas upi pēc tam mūsu ceļš veda gar Lūšu kapiem. Gar ceļmalām mēs vācām atkritumus. Tālāk mēs devāmies uz benzīntanku, kur mēs atstājām atkritumus. Ceļā mēs savācām 4 maisus ar atkritumiem un vienu spaini.Tālāk mēs devāmies uz Stumbru kalnu, kur iepazināmies ar informāciju, kuru mums sniedza Gustavs. Stāsts bija interesants.


Pa ceļam mūs priecēja rudenīgā daba ar savām veltēm un pēdējiem sveicieniem vasarai.


     Mūsu tālākais ceļš veda gar Krišjāņa Valdemāra pieminekli, kur mēs papildinājām zināšanas par tā laika notikumiem.

        Pārgājiens noslēdzās pie skolas ugunskura vietas.

 Tur mēs izskaitījām, cik katram bija līdzi atkritumi.

 Plastmasu pudeles 8 gb. + korķi,

Konfekšu papīri 8 gb.,

Zefīru iepakojumi 2 gb.,

Plastmasu maisiņi 3 gb.

6. klases skolēni