Skolotāju diena

Var darba steigā dažreiz aizmirst kalendāru,
Var gluži ikdienišķi mazās lapas šķirt,
Bet viena rudens diena šķiet pēc pavasara,
Ar dzērvēm aizejošām strīdēties sāk sirds.
(Skaidrīte Kaldupe.)

    29.septembrī plkst. 8.15 skolēni pulcējās foajē, lai sveiktu skolotājus. 9.klase kopā ar audzinātāju bija sagatavojusi skolotājiem apsveikumu – video ar 1. septembra fotogrāfijām, apsveikumus un dāvanā – kaktusiņus, jo viņi paši arī dažreiz esot no ārpuses asi, bet maigi un jūtīgi iekšpusē. Pasākuma gaitā skolotāji bija jāatpazīst pēc koku horoskopu raksturojuma un nofotografētajiem apaviem. Tas izrādījās nemaz nebija tik viegli.

   Turpinājumā 9.klases skolēni kļuva par skolotājiem un vadīja stundas, bet skolotāji devās uz bibliotēkas telpu un skolotājas Ilzes Blokas vadībā lasīja dzeju un iepazīstināja ar savu mīļāko dzejnieku un dziesmu. Pēc tam skolotāji piedalījās Radošajās darbnīcās.

   Dienas noslēgumā 9.klases skolēni un skolotāji pārrunāja dienas notikumus un nobaudīja kūku.

      Paldies 9.klases skolēniem par sagādāto kūku un patīkami pavadīto dienu!

       9.klases audzinātāja Inita Valmunska.