Futbols

26. septembrī Ēdoles pamatskolas zēnu komanda piedalījās Kuldīgas novada sporta skolas organizētajās futbola sacensībās. Kopumā sacensībām bija reģistrējušās 10 komandas. Spēles notika 2 apakšgrupās. Savā apakšgrupā Ēdoles komanda uzvarēja visas spēles. Pusfinālā ēdolniekiem bija jāspēlē pret Kuldīgas Centra vidusskolas komandu. Spēle beidzās ar neizšķirtu 0 – 0. Lai noskaidrotu uzvarētāju, bija jāizpilda soda sitieni, pēc kuriem spēles rezultāts 1 – 2 par labu Kuldīgas Centra vidusskolas komandai.
Finālā puiši cīnījās par 3./4. vietu pret V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas komandu. Spēles rezultāts atkal bija 0 – 0, un jāsit soda sitieni. Ar rezultātu 3 – 1 Ēdoles pamatskolas zēni kopvērtējumā ieguva 3. vietu.
Komandā spēlēja: Aleksis Štūlbergs, Kārlis Stopiņš, Juris Špehts, Roberts Embriks, Jēkabs Dīriņš, Aivo Ansons, Lauris Upenieks, Uģis Misiņš.
Komandu sagatavoja treneris Artūrs Liepiņš.

Lepojamies!

Sporta skolotāja Liene Kaminska