Atkalredzēšanās prieks Zinību dienā

Saulainā 1. septembra rītā Ēdoles pamatskolas pagalmā tiek sagaidīti lieli un mazi skolnieki. Prieks jūtams visu sejās. Esam satikušies pēc nepilna pusgada. Skola savējos sagaida saposta. Ir izveidoti jauni iekšējās kārtības noteikumi, kas būs visiem jāievēro ikdienā valstī noteiktās Covid – 19 pandēmijas sakarā.

Esam gatavi mācībām, bet lielākā daļa vēlas, lai tās notiktu skolā, tiekoties katru dienu ar saviem klases biedriem, skolotājiem.

Pēc skolas direktora Aigara Mateviča apsveikuma vārdiem visi klātesošie tiek iepazīstināti ar jaunajiem skolēniem, kuri par savu izvēlējušies mūsu skolu. Ar 1. septembri pie mums mācīsies 8 jauni skolasbiedri.  Šogad esam lielākā novada pamatskola ar 91 izglītojamo 1. – 9. klasē.

Ar ziediem tiek sveikti pedagogi, skolas tehniskais personāls.

Skolēna apliecību un pagasta pārvaldes dāvanas saņem 1. klases 7 skolēni.

Laba vēlējumus saņemam no pagastu pārvalžu vadītājām Andas Uplejas un Dainas Bērendes.

2019./ 2020. mācību gada labākās skolnieces ieskandināts zvans sauc uz pirmo stundu. Klašu audzinātāju vadībā skolēni dodas uz klasēm. Mācību gads ir sācies!

Sekmīgu jauno mācību gadu!

Skolotāja L. Mateviča