Pārgājiens gar Baltijas jūras krastu

 Jau otro reizi, sākoties jaunajam mācību gadam, viss Ēdoles skolas kolektīvs no 1.-9. klasei dodas pārgājienā gar Baltijas jūras stāvkrastu Jūrkalnē. Pārgājiena mērķis bija, pavadot dienu dabā kopā ar draugiem, satīrīt atkritumus no piemiņas zīmes “Cerību bura” un koka tilta pie Labraga līdz kempingam Šāfliki.

Apbruņojušies ar maisiem, labu garastāvokli, baudot skaistos skatus un spītējot vējam, skolēni devās ceļā.

Pa ceļam ne tikai tika vākti atkritumi, bet arī pildīti dažādi uzdevumi- veidojot logo smiltīs, fotografējot un filmējot.

Pēc pārgājiena skolēnus sagaidīja silta zupa un ugunskurā ceptas desiņas. Pēc sātīgām pusdienām sekoja fiziskas aktivitātes un spēles. Kopsavilkums-prieks par paveikto- savāktajiem atkritumiem un kopā pavadīto laiku dabā.

 

Skolēnu komentāri:

       6.klase- patika staigāšana, atkritumu bija mazāk nekā domāts, jūrmala kļūst tīrāka, atkārtot to pašu pavasarī.

  1. klase Kristers- Tātad mēs ar skolu gājām gar jūru un salasījām atkritumus. Tāds bija mūsu mērķis, un mums tas izdevās. Pēc pārgājiena gar jūru visi bija noguruši, nu domāju gan, ka 8 kilometrus bija grūti noiet, bet to nogājām, bija arī zupa un jautras spēles!