Uzņēmēju dienas Kuldīgas novadā

19. oktobrī mēs kopā ar klases zēniem bijām uz Kuldīgas novada organizētajām Uzņēmēju dienām. Apmeklējām divus autoservisus “Rezerve” un “IM Auto”. Man ļoti patika, jo mums izstāstīja daudz ko jaunu, ko es nezināju, un deva labus padomus, par ko vislabāk mācīties.

Aivo Ansons 9.klases skolnieks

  Mums piedāvāja, kad mācīsimies tehnikumā, iet pie viņiem praksē. Ja mums būs interese, viņi gatavi mūs pieņemt darbā.

Uģis Misiņš 9. klases skolnieks 

  Zēni ar lielu interesi klausījās un uzdeva jautājumus par darbiem autoservisā. Servisos slavēja zēnus, ka esot ļoti zinoši šajā jomā un labprāt pieņemtu viņus darbā. Jutāmies ļoti gaidīti un aizgājām ieguvuši daudz jaunu informāciju.

Klases audzinātāja Inga Liberģe

  9. oktobrī saistībā ar Uzņēmēju dienām Kuldīgas novadā es biju skaistumkopšanas salonā “Pie Aivas”. Salona vadītāja Aiva izstāstīja visu īsumā par darbu skaistumkopšanas sfērā – par visiem plusiem un mīnusiem, par izglītības iespējām. Viss bija labi un patika.

  Liela nozīme bija viesošanās SEB bankā. Mums izstāstīja visu par ikdienas darbu, ieteica, kur labāk iet mācīties. Šī profesija mani ieinteresēja un nolēmu, ka iešu pēc 9.klases beigšanas mācīties kaut ko saistībā ar ekonomiku.

Laura Upeniece 9.klases skolniece