Dzejas dienas sākumskolā

Dzejas dienas sākumskolā

Dzejas dienā 15. septembrī 1. – 4. klašu skolēni runāja dzejnieku Imanta Lasmaņa, Alberta Ločmeļa, Jāņa Baltvilka, Rūdolfa Tīrmaņa dzeju par mežu. Skanēja dziesmas par meža tēmu. Sevišķi aizrautīgi izskanēja skolas Eko himna “Meža mātes dziesmiņa”, kuru papildināja video par Latvijas mežiem.

Pasākuma otrajā daļā sākumskolēni tikās ar ēdolnieku, dzejnieku, dabas pētnieku Ilmāru Tīrmani. Ciemiņš interesanti pastāstīja skolēniem par saviem vērojumiem, norisēm mežā. Sākot ar lielāko mūsu mežu dzīvnieku alni un beidzot ar “bīstamāko” dzīvo radību mežā – ērci. Pusotras stundas tikšanās laikā nenogurdināmie mazie klausītāji varēja vērot Ilmāra Tīrmaņa uzņemtos video dabā, kurus dabas pētnieks papildināja ar interesantiem komentāriem.

Saruna ar dzejnieku bija interesanta, patīkama, kura darīja bagātākas mazo sirdis un prātus.

Pasākuma vadītāja L. Mateviča.