Mācību pārgājiens “Par tīru Baltijas jūru!”

Š. g. 3. septembrī Ēdoles pamatskolas skolēni devās mācību pārgājienā “Par tīru Baltijas jūru!”. Pārgājienā laikā skolēni vāca atkritumus, kā arī meklēja dabas materiālus – skaistus akmentiņus, jūras nogludinātus koku zariņus, gliemežvākus, lai  skolā no izveidotu no tiem gleznu izstādi.

Katrai klasei bija jānovērtē savs noskaņojums šajā dienā un ar jūras olīšiem jāatveido to smiltīs. Pēc tam jānofotografē izveidoto darbu.

Pārgājiena laikā skolēni piedalījās aktivitātē “Acīgākā klase”. Skolēni  vāca akmentiņus ar caurumu vidū –“ Laimes akmentiņus”.

Pēc padarītā darba skolēni pacienājās ar garšīgu skābeņu zupu un ceptām desiņām. Pārgājienu noslēgumā skolēni spēlēja dažādas spēles un piedalījās dažādās aktivitātēs.

Lai šīs dienas siltums un priecīgā noskaņa saglabājas atmiņā visu mācību gadu!