Karjeras nedēļa 2024

No 7.  līdz 11. oktobrim skolā norisinājās Karjeras nedēļa. Valstī vienojošā tēma bija “Izglītība un karjera ikvienam”.

7. oktobrī skolā viesojās mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiāles vadītāja Daiva Porgaile. Pasākumu apmeklēja skolas direktors, pedagogi, 8.-9. kl. skolēni un vecāki. Lektore klātesošos iepazīstināja ar mācību centra nozīmi un piedāvājumu karjeras izvēlē. Notika aktīva diskusija par izglītības nozīmi, nepieciešamību, izvirzīto mērķu sasniegšanu un profesijas izvēli.

Pasākumā “Kopā mēs varam!” sporta un veselības mācību stundu ietvaros, skolēni aktīvi sadarbojās, veica dažādus uzdevumus, lai pilnveidotu empātijas izjūtu dažādās dzīves situācijās.

4. klase, kopā ar audzinātāju, visu nedēļu veica pētījumu “Vides pieejamība sabiedrībai svarīgos objektos”. Pētījuma ietvaros tika apmeklēti dažādi sabiedrībai svarīgi objekti: skola, pagasta pārvalde, veikali, degvielas uzpildes stacija. Secinājums: ne visos objektos ir iespēja iekļūt cilvēkiem ratiņkrēslos, tāpēc iesakām atbildīgajām personām pievērst uzmanību šai problēmai.