Lāčplēša balvas izcīņa

14. novembrī sadarbībā ar Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona zemessargiem notika tradicionālās Lāčplēša balvas izcīņas sacensības. Šajās sacensībās svarīgs bija ne tikai ātrums un veiklība, lai pārvarētu šķēršļu trasi, bet arī zināšanas, attapība un prasme sadarboties.
Klašu uzdevumos 1.- 4. kl. grupā veiksmīgākā bija 3. klase, bet 5.- 9. kl. grupā – 9. klase.

Individuālajās sacensībās 1. – 4. klašu grupā titulu “Lāčplēsis 2017” ieguva Marta Elizabete Štūlberga un Mārtiņš Šteinbergs, bet 5. – 9. kl. grupā – Alise Lūciņa un Lauris Upenieks.

Pirmo reizi uzvarētājiem tika pasniegta skolotāja Aigara Blūma veidotā balva “No zobena saule lēca”.
                                                                                                     Skolotāja Liene Kaminska